Senior .NET developer
WYMAGANIA
Do zespołu odpowiedzialnego za rozwój serwisu TV hybrydowej i płatnych serwisów TV, poszukujemy Senior .NET developera (5+ lat doświadczenia).
Zadania i wymagania wobec kandydatów obejmują:
  • Rozwój zaawansowanego oprogramowania z branży TV/VOD.
  • Praca przy wieloplatformowych projektach w nowoczesnych technologiach:
              .NET Core
              .NET Framework
              Docker
              Kubernetes
  • Rozwijanie nowych oraz wspieranie istniejących projektów, napisanych z wykorzystaniem najwyższych standardów kodowania i projektowania obiektowego (C#).
  • Praca z bazami danych:
              MS SQL Server
              Cassandra
  • Wsparcie w automatyzacji procesów CI z wykorzystaniem środowiska Gitlab oraz języków skryptowych (Bash)
  • Rozwijanie i utrzymywanie testów jednostkowych oraz integracyjnych.
  • Integracja oprogramowania pod systemami: Windows oraz Linux.
  • Wymagamy też znajomości j. angielskiego, pozwalającej na swobodną współpracę w międzynarodowym zespole (poziom B2)
OFERUJEMY
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w niekorporacyjnym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną, zajęcia sportowe, MultiSport
  • Możliwość korzystania z platformy pluralsight, szkolenia wewnętrzne
  • Bardzo wygodną lokalizację biura w Gdańsku (przy galerii Madison)
KIM
JESTEŚMY
OKE Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy jedną z pierwszych trójmiejskich firm technologicznych działających na rynku międzynarodowym.
Aktualne projekty OKE Poland to mariaż telewizji i internetu - telewizja hybrydowa . Pracujemy dla takich firm jak Orange, Vodafone, UPC, SeaChange.
Branżę IT znamy od podszewki, mamy za sobą wiele innowacyjnych i inspirujących wyzwań i jeszcze wiele kolejnych przed nami.
Nasze doświadczenia nauczyły nas, że w naszej pracy przede wszystkim trzeba stawiać na ludzi i partnerstwo.

Wejdź na www.oke.pl i dowiedz się więcej!

Namawiamy - prześlij CV w wersji anglojęzycznej na adres

office@oke.pl

oraz dołącz klauzulę dotyczącą danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OKE Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, 80-890, ul. Heweliusza 11, w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OKE Poland sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest OKE Poland spółka z o.o. z siedzibą w Gdańsku, 80-890, ul. Heweliusza 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Każdy/a kandydat/ka ma prawo dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania, żądania ich usunięcia lub wniesienia sprzeciwu z powodu szczególnej sytuacji. Każdy/a kandydat/ka ma również prawo do żądania od administratora ograniczenia przetwarzania swoich danych, do ich przenoszenia oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.